ISSN 2415-363X

Ласкаво просимо до електронного архіву Національного університету "Чернігівська політехніка" (IRChNUT)

Умови включення публікацій до Електронного архіву:

1. Ознайомитись з положенням Про електронний архів Національного університету "Чернігівська політехніка".

2. Укласти авторський договір про передачу невиключних прав на використання твору та передати у паперовому вигляді на абонементи наукової бібліотеки.

3. Надіслати на електронну пошту library92@ukr.net наукові праці в електронному вигляді, електронний варіант авторського договору про передачу невиключних прав, додаток до авторського договору та відомості про автора.

 

З усіх питань, будь ласка, звертатися: Наукова бібліотека НУ "Чернігівська політехніка", вул. Шевченка, 95, кімната 135.

Відповідальна за електронний архів: Бевз Інна Валентинівна.

р.т. 665-221

м.т. +380931192177

е-mail: library92@ukr.net

Авторський договір про передачу невиключних прав на використання твору

Відомості про автора

Наказ

Положення

Розділи

Нещодавно додані

 • Бездушний, В. І.; Кундря-Висоцька, О. П. (Чернігів : НУ "Чернігівська політехніка", 2022)
  В роботі розкрито сутність консолідованої фінансової звітності підприємств та розглянуто основні етапи її формування, а також особливості методики аудиту консолідованої фінансової звітності підприємств.
 • Шурпенкова, Р. К.; Шевців, Г. Р.; Юрків, Р. О. (Чернігів : НУ "Чернігівська політехніка", 2022)
  В роботі досліджено особливості функціонування банківської системи у зв’язку з початком російським агресором руйнівної війни проти нашої держави. Проаналізовано ризики, які зараз стоять перед банками. Запропоновано декілька ...
 • Шубенко, Є. С.; Бондар, Д. В. (Чернігів : НУ "Чернігівська політехніка", 2022)
  В роботі досліджено особливості обліку операцій з основними засобами, пов’язаних зі знищенням, втратою чи їх пошкодженням та безоплатною передачею чи вилученням для потреб оборони країни. Такі операції стали поширеними ...
 • Сяркевич, В. О.; Хомуляк, Т. І. (Чернігів : НУ "Чернігівська політехніка", 2022)
  Стаття досліджує склад фінансової звітності та її призначення. Вплив фінансової звітності на управлінські рішення. Правдивість, повноту, оформлення інформації поданої в фінансовому звіті підприємства.
 • Сарахман, О. М.; Михалюк, Ю. О.; Турко, Т. В. (Чернігів : НУ "Чернігівська політехніка", 2022)
  В роботі обґрунтовано, що ринок небанківських фінансових послуг – ще один важливий фронт, де НБУ надійно тримає фінансову оборону. Доведено - попри воєнний стан в Україні, регулятору важливо отримувати оперативну інформацію ...

більше