ISSN 2415-363X

Ласкаво просимо до електронного архіву Національного університету "Чернігівська політехніка" (IRChNUT)

Умови включення публікацій до Електронного архіву:

1. Ознайомитись з положенням Про електронний архів Національного університету "Чернігівська політехніка".

2. Укласти авторський договір про передачу невиключних прав на використання твору та передати у паперовому вигляді на абонементи наукової бібліотеки.

3. Надіслати на електронну пошту library92@ukr.net наукові праці в електронному вигляді, електронний варіант авторського договору про передачу невиключних прав, додаток до авторського договору та відомості про автора.

 

З усіх питань, будь ласка, звертатися: Наукова бібліотека НУ "Чернігівська політехніка", вул. Шевченка, 95, кімната 135.

Відповідальна за електронний архів: Бевз Інна Валентинівна.

р.т. 665-221

м.т. +380931192177

е-mail: library92@ukr.net

Авторський договір про передачу невиключних прав на використання твору

Відомості про автора

Наказ

Положення

Розділи

Нещодавно додані

 • Гавриш, Н. О.; Полковниченко, С. О. (Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2021)
  Ринок канцелярських товарів в місті Чернігові досить розвинутий. В магазинах достатній їх вибір різної якості та за різними цінами. Проаналізувавши результати анкетування, можна сказати, що більшість купує письмове приладдя, ...
 • Бойко, В. О.; Бабаченко, Л. В. (Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2021)
  Як висновок можна сказати те, що в Україні швидко розвивається використання різних видів аутсорсингу, його використання істотно підвищує конкурентні переваги підприємства за рахунок використання новітніх технологій та ...
 • Бойко, А. A.; Забаштанська, Т. В. (Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2021)
  Розвиток інноваційних технологій в художній гімнастиці дозволяє об’єктивно оцінити рухові здібності спортсменки, забезпечити повний аналіз стану здоров’я, тим самим дозволяючи використовувати свої природні можливості наповну.
 • Шаповал, М. С.; Забаштанська, Т. В. (Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2021)
  Проаналізувавши статтю, можна зробити висновок, що використання Інстаграму для розвитку свого бізнесу має низку переваг та недоліків.
 • Шаповал, М. С.; Бабаченко, Л. В. (Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2021)
  Пандемія значно вплинула на вантажні перевезення і логістику, тому що кордони були закриті, попит впав і виробництво зупинилося. Однак порти і термінали залишились привабливими об'єктами для інвестування - особливо в період ...

більше