Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.stu.cn.ua/123456789/25597
Назва: Досвід єропейських країн щодо становлення податкових ставок (на прикладі податку на додану вартість)
Автори: Овчаренко, В. О.
Перетятько, Ю. М.
Ключові слова: податкова ставка
досвід
єропейськи країни
Дата публікації: 2021
Видавництво: Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка»
Короткий огляд (реферат): Стандартна ставка ПДВ не відрізняється від ставки в європейських країнах, але має значне фіскальне навантаження на споживача в Україні. При вирішенні цієї проблеми європейський досвід вказує на доцільність розширення бази оподаткування шляхом застосування знижених ставок ПДВ для окремих груп товарів і послуг в Україні, які допоможуть не тільки наповнювати бюджет (як, наприклад, знижена ставка 7% ПДВ на лікарські засоби і ставка 14% на деякі види сільськогосподарської продукції, запроваджена в березні 2021 року ), але і регулювати ціни на деякі соціально важливі групи товарів. Також варто звернути увагу на вдосконалення електронної системи адміністрування ПДВ, спрощення та доступність її для користувачів, що знизить кількість ухилянь від сплати податків.
Опис: Овчаренко, В. О. Досвід єропейських країн щодо становлення податкових ставок (на прикладі податку на додану вартість) / В. О. Овчаренко ; наук. кер. Ю. М. Перетятько // Юність науки – 2021: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства : зб. тез ХІ Міжнарод. наук.-практ. конф. студентів, аспірантів і молодих вчених (м. Чернігів, 25-26 берез. 2021 р.) : у 2-х ч. Ч. 1. – Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2021. – С. 145-146.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.stu.cn.ua/123456789/25597
Розташовується у зібраннях:Перетятько Ю. М.: доповіді, тези доповідей
Тези доповідей Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених, 2021

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Овчаренко В. О..pdfНаукова доповідь341,15 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.