Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.stu.cn.ua/123456789/27689
Назва: Авангардна архітектура сучасності: мистецтво чи результат глобалізації?
Автори: Єрмоленко, М. В.
Киселиця, С. В.
Дата публікації: 2022
Видавництво: Чернігів : НУ "Чернігівська політехніка"
Короткий огляд (реферат): ХХ століття принесло революційні зміни в багато сфер людської діяльності. Зміна парадигм в науці, неймовірне прискорення технічного прогресу, ламання традиційних цінностей і уявлень про світ неминуче відбилися в художній сфері, а також у характері організації довкілля. Відродилося уявлення про архітектуру як простір синтезу мистецтв, де монументальний живопис, скульптура, предметний дизайн стають продовженням спільного проектного задуму. Авангард – це яскравий, зухвалий стиль у живописі, архітектурі, моді, літературі та музиці. Це стало знаком революційних устремлінь молоді ХХ століття. У наш час під авангардом розуміється все, що протистоїть класиці та традиційному мисленню. Авангард став культурно-естетичним викликом, який претендує створення нового мистецтва. Сама назва «авангард» (у перекладі з французької – «що йде попереду» або «передовий загін»), підкреслює сучасність стилю, новизну ідей і прагнення завжди залишатися в моді.
Опис: Єрмоленко, М. В. Авангардна архітектура сучасності: мистецтво чи результат глобалізації? / М. В. Єрмоленко // Юність науки – 2022: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства : зб. тез ХIІ Міжнарод. наук.-практ. конф. студентів, аспірантів і молодих вчених (м. Чернігів, 15-16 трав. 2022 р.). – Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2022. – С. 391-393.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.stu.cn.ua/123456789/27689
Розташовується у зібраннях:Киселиця С. В.: доповіді, тези доповідей
Тези доповідей Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених, 2022

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
391-393.pdfнаукова доповідь218,28 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.