Abstract:
У курсі «Основи програмування» виконання курсового проекту є частиною самостійної роботи студентів над дисципліною. Виконання проекту передбачає проведення аналізу деякої предметної області і подальшу побудову програми, що вирішує проблеми зберігання та обробки інформації, що пов’язана з цією областю.
Окрім аналізу предметної області студент має проаналізувати типові структури даних та оцінити можливість і доцільність реалізації їх у проекті.
На етапі розробки проекту студент має визначитися із функціоналом майбутньої системи та структурою меню. Необхідно також розробити схему збереження даних у файлі та вибрати, або розробити алгоритми опрацювання даних.
Розроблені засоби мають дозволити обробку даних як безпосередньо через програму, так і через консольний інтерфейс користувача.
Робота над проєктом виконується поетапно.
У розділах цих методичних вказівках докладно пояснюється, що потрібно зробити на кожному етапі і наводяться зразки функцій, які потрібно реалізувати в межах етапу.
Результатом роботи є працездатний програмний консольний додаток та звіт у вигляді друкованого тексту оформленого відповідно до вимог розділу 7 стандарту ДСТУ3008:2015. Бали за роботу виставляються з урахуванням своєчасності та якості виконання як програмної частини, так і звіту.
Варіант завдання, який має виконувати студент, визначається номером студента у списку групи
Студент може запропонувати іншу предметну область для реалізації, але завдання обов'язково має бути погоджено з викладачем.
Description:
Основи програмування : метод. вказ. до курс. проєктування для здобувачів вищ. освіти перш. (бакалавр.) рівня за освіт. програмою „Комп’ютерна інженерія” / уклад.: П. Г. Бивойно, Т. П. Бивойно, В. А. Бичко. – Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2023. – 67 с.