Abstract:
Метою викладання навчальної дисципліни «Філософія» здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 022 Дизайн, 131 Прикладна механіка, 133 Галузеве машинобудування, 187 Деревообробні та меблеві технології, 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 193 Геодезія та землеустрій, 274 Автомобільний транспорт є формування у них критичного, творчого і виваженого підходу до реалій; системного вивчення закономірностей становлення та змісту основних парадигм вітчизняної та світової філософії; креативний пошук проблемного підґрунтя філософських категорій; кореляція теоретичних знань із власним світоглядно-психологічним досвідом; імплементація гуманістичних настанов у життєву та професійну діяльність.
Для ефективної підготовки ЗВО застосовуються навчальні лекції, семінари, консультації, вивчення першоджерел у вигляді друкованої книги та Інтернет-ресурсу, організація усного чи письмового індивідуального завдання (зокрема, ведення філософського словника, підготовка тез доповідей, презентацій, есе, рефератів тощо).
Методичні рекомендації відповідають змісту робочої програми з дисципліни «Філософія».
Description:
Філософія : метод. вказівки до семінар. занять і самост. роботи для здобувачів бакалавр. рівня вищ. освіти спеціальностей: 022 "Дизайн", 131 "Прикладна механіка", 133 "Галузеве машинобудування", 187 "Деревообробні та меблеві технології", 191 "Архітектура та містобудування", 192 "Будівництво та цивільна інженерія", 193 "Геодезія та землеустрій", 274 "Автомобільний транспорт" / уклад. С. В. Киселиця. – Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка». 2024. – 75 с