Abstract:
В роботі на прикладі тримача, стрічкової шліфувальної насадки і насадки ланцюгової пилки показано розширені можливості використання такого поширеного інструменту, як КШМ. Здійснено порівняння функціональних можливостей представлених засобів технологічного оснащення для КШМ зі спеціалізованим механізованим інструментом: торцювальною пилою, стрічковою шліфувальною машиною та електричною пилою.
Показано випадки і технологічні задачі, для вирішення яких доцільне і ефективне застосування розглянутих засобів технологічного оснащення для КШМ
Description:
Попівнич В. В. Технологічне оснащення для кутової шліфувальної машини в деревообробному та меблевому виробництві / В. В. Попівнич, С. П. Сапон // Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем (КЗЯТПС – 2024): Тези доповідей XІV Міжнарод. наук.-практ. конф. (м. Чернігів, 23-24 травня 2024 р.) : у 2 т. – Чернігів : НУ «Чернігівська політехніка», 2024. – Т. 1. – С. 258-260.